makijaz

 

 

Long Time Liner® to metoda uznawana obecnie za najbardziej precyzyjną i bezpieczną metodę makijażu permanentnego na świcie. Barwniki wprowadzany jest tylko do 3 warstwy naskórka, co powoduje subtelny i naturalny efekt.
Zabiegi wykonywane są przez doświadczone linergistki z tytułem Ellite Linergist

kreska2

Usta
Idealny kontur ust może zlikwidować ich asymetrie i delikatnie powiększyć. Odpowiednia barwa nada im świeżość i wyrazistość.

LIP LIGHT
Dodatkowe rozświetlenie ponad górną wargą powiększy i optycznie uwypukli zbyt płaskie usta.

Przed zabiegiem:
3 dni przed zabiegiem należy obowiązkowo przyjmować lek przeciwwirusowy, który chroni przed opryszczką. Skóra przed zabiegiem musi być odpowiednio nawilżona.

Po zabiegu:
3 dni po zabiegu przyjmujemy również lek przeciwwirusowy. Miejsce podane pigmentacji nie należy moczyć i dotykać, nie traktujemy innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Usta należy nawilżać odpowiednim preparatem.

kreska2

Brwi
Stanowią najważniejszy punkt twarzy i ramę dla oka. Idealnie dobrany kształt za pomocą makijażu Conture Make-up podkreśla charakter twarzy, wyrównuje ewentualne asymetrie, wypełnia braki we włosach, gwarantuje perfekcyjny wygląd każdego dnia.

BRWI METODĄ WŁOSKOWĄ
Najnowsza technika makijażu trwałego opracowana przez niemieckich wizażystów Long-Time-Liner. Przeznaczona dla osób pozbawionych brwi, bądź pragnących uzyskać naturalny efekt zagęszczenia i wymodelowania włosów.

Przed zabiegiem:
Najlepiej nie regulować brwi przez kilka tygodni oraz nie wykonywać henny.

Po zabiegu:
Przez kilka dni po zabiegu skórę należy traktować preparatem zalecanym przez linergistkę. Nie wolno moczyć, ani myć mydłem.

kreska2

Oczy
OCZY- KRESKI NA POWIECE GÓRNEJ I DOLNEJ
Rysowana między rzęsami optycznie je zagęszcza nadając oku wyrazistość i głębie oraz dodają uwodzicielskiego czaru. Kreska dekoracyjna na powiece zastępuje codzienny makijaż wykonywany za pomocą eye- linera.

Przed zabiegiem:
Zalecane jest zażywanie tabletek homeopatycznych z arniki. Należy dbać, aby oczy były wypoczęte. Ewentualną hennę należy wykonać kilki dni przez zabiegiem.

Po zabiegu:
Przez kilka dni po zabiegu miejsca pigmentowane należy traktować bardzo delikatnie, nie należy stosować cieni i tuszu do rzęs. Po powrocie do domu należy wykonać dodatkowo zimny okład.